Rozpočet pro hypotéku

590 vč. DPH

Vyřešíte stavební rozpočet pro hypotéku na stavbu rodinného domu. Ve formátu XLS do 5 dnů vlastníte rozpočet plně dostačující pro banku. Orientační cenu stavby na míru. Zašlete nám projektovou dokumentaci a zbytek uděláme my.

Katalogové číslo: 010 Kategorie:

Popis

Rozpočet pro hypotéku

Stavební rozpočet rodinného domu v podobě orientační ceny stavby (objemová cena). Co se děje po zakoupení tohoto produktu?

  • pošlete nám projektovou dokumentaci (PD)
  • my podle PD spočítáme orientační cenu do 5 dnů (pracovních)
  • rozpočet můžete použít pro banku k vyřízení hypotéky
  • rychlé, nemusíte nic řešit

Návod jak poslat PD najdete ZDE

V této fázi rozpočtu není třeba a nejsou počítány výměry ani jiné parametry stavby.

 

Každý, kdo stavíme rodinný dům, potřebujeme vědět, co nás to bude stát. A to v různých etapách stavby. Už podle ručního nákresu nebo studie od projektanta můžeme začít. Pro realizaci stavby následně skoro každý vyřizujeme hypotéku v bance. K jejímu získání potřebujeme znát alespoň základní orientační cenu stavby.

Pro laika, který se v dané problematice rozpočtování běžně nepohybuje, je zvládnutí vlastního výpočtu orientační ceny stavby, kde se do odborně předpřipravené excelové tabulky postupně vkládají 3 rozměry (šxhxv), tedy objem stavby, složité a doslova španělskou vesnicí.

Proto nabízíme produkt „Rozpočet pro hypotéku“. Orientační (objemovou) cenu odborně sestavíme za Vás. Máte jistotu, že je to správně. K tomu ale potřebujeme projektovou dokumentaci vaší stavby. 

Pokud nebude něco jasné, zkontaktujeme Vás. Rychle zjistíme, co chybí. Obecně platí, že čím přesnější a kompletnější podklady, tím přesnější výpočet. Je tedy ve Vašem zájmu zaslat nám vše, co ke stavbě máte, včetně technické zprávy.

Tento způsob sestavování rozpočtů se osvědčil. Nemusíte si s ničím dělat starosti. Rozpočet pro banku máte v dostatečné kvalitě. Můžete se dále v klidu rozhodovat, zda a kdybudete chtít vypracovat položkový rozpočet stavby na míru. Ten umíme odborně a zkušeně vypracovat. Ale to už je další etapa stavby.

Další informace

Typ rozpočtu

Orientační cena stavby